Asitis

Energetik pro změnu klimatu

Pomáháme firmám, obcím, městům a regionům efektivně reagovat na změny klimatu. Připravujeme adaptační strategie na změny klimatu, energetické koncepce, akční plány pro udržitelnou energii a klima (SECAP). Pomáháme také s přípravou a financováním konkrétních opatření. Děláme kvalitní práci, která má smysl a pomáhá zlepšovat svět, ve kterém žijeme.
Nečekej u nás korporát ani otrocké plnění příkazů a práci bez účelu nebo praktických dopadů. Nabízíme Ti smysluplnou práci, pracovní prostředí, ve kterém je svoboda spojená s odpovědností.

Náplň práce:

  • vedení zakázek v oblasti mitigace a zejména odpovědné hospodaření s energiemi (komunikace se zástupci klientů, hlídání termínů, koordinace projektového týmu)
  • zpracovávání odborných podkladů a analýz v oblasti životního prostředí, emisních inventur, mitigačních opatření (sběr i vyhodnocení dat)
  • předprojekční příprava mitigačních opatření
  • psaní kvalitních textů a tvorba parádních prezentací
  • expertní projednávání s klienty, veřejností, odbornými pracovními skupinami
  • pomoc v tvorbě nastavováním interních metodik a rozvojem produktů firmy

Požadujeme

  • vzdělání nebo zkušenosti v oblasti energetiky a/nebo životního prostředí
  • schopnost zpracovávat konkrétní oblasti mitigačních opatření, znalost a schopnost tvorby vstupní emisní inventury (BEI), SECAP, případně také místních či územních energetických koncepcí
  • odpovídající technické dovednosti a znalosti včetně neustálého zdokonalování
  • zkušenosti se samostatným vedením zakázek/projektovým řízením, komunikací se zákazníky
  • chuť smysluplně pracovat, učit se nové věci, jít s trendy a utvářet je
  • schopnost komunikovat s kolegy a organizovat si samostatně práci

Nabízíme

  • práce, která dává smysl a má pozitivní dopad na kvalitu životního prostředí
  • šance pomoci k realizaci konkrétních projektů přínosných pro lidi i pro přírodu
  • práce na plný úvazek a odpovídající plat s možností částečného home-office
  • práce v moderních kancelářích brněnského TechNestu (Technická 23, Brno)
  • možnost jezdit do práce na kole (parkování, sprcha)
  • progresivní a smějící se spolupracovníci
  • vstřícné a svobodné prostředí pro Tvou pracovní seberealizaci
  • dynamická firma, která se rozhodla změnit svět a myslí to vážně

Zájemci kontaktujte Jana Zavěšického na zavesicky@asitis.cz

Link: https://www.easy-prace.cz/nabidka/energetik-pro-zmenu-klimatu-1209/326718