Asitis

Specialista/tka na oblast životního prostředí

Pomáháme firmám, městům a regionům efektivně reagovat na změny klimatu. Připravujeme adaptační a mitigační strategie, pomáháme s přípravou a financováním konkrétních opatření. Děláme kvalitní práci, která má smysl a pomáhá zlepšovat svět, ve kterém žijeme. Přidejte se k nám.

Náplň práce:

* vedení adaptačních nebo mitigačních zakázek (komunikace se zástupci měst, hlídání termínů, koordinace projektového týmu)

* příprava odborných podkladů a analýz v oblasti životního prostředí, zejména změny klimatu

* projednávání s veřejností, odbornými pracovními skupinami

* psaní textů a prezentací

* pomoc s nastavováním interních metodik

Požadavky:

* vzdělání nebo zkušenosti v oblasti životního prostředí

* komunikační a organizační schopnosti

* zkušenosti se samostatným vedením zakázek/projektovým řízením, nebo komunikací se zákazníky

* flexibilitu, chuť se učit nové věci a nebát se práce

* zkušenosti s vedením veřejných projednání, či řízení pracovních skupin je výhodou

Benefity:

* práce na plný úvazek a odpovídající plat

* možnost částečného home-officu a práce v moderních kancelářích brněnského TechNestu (Technická 23, Brno)

* pracovní notebook a telefon

* progresivní a smějící se spolupracovníky

* možnost jezdit do práce na kole (parkování, sprcha)

* práce, která dává smysl a má pozitivní dopad na kvalitu životního prostředí

* dynamická firmu, která se rozhodla změnit svět

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis a motivační dopis na labohy@asitis.cz.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Více informací: https://www.jobs.cz/rpd/1564381515/?searchId=376229f6-1ff2-4c68-bca9-bd35c6799e07&rps=233