Připravte se teď

Martin Vokřál

Spolumajitel a CEO
420777551594
Po-Pá: 9:00 - 17:00
vokral@asitis.cz
Máte-li dotaz, ozvěte se

Martin je vizionářem v oblasti adaptace a mitigace klimatické změny, který se zaměřuje na praktické naplnění celospolečenských cílů a záměrů. Zkušený manažer a podnikatel vede před 40 odborníků v oblastech klimatické změny, krajinářské architektury, energetiky a vodohospodářství. Vzdělání v ekonomii, managementu a práva mezinárodního obchodu doplňuje profesním vzděláním v oblastech projektového řízení a IT. Jeho současná práce vedle vedení dvou firem zahrnuje iniciaci inovativních projektů, technologií a přeshraniční spolupráce, stejně jako propojování šikovných odborníků, firem a municipalit proto, aby se skutečně podařilo realizovat projekty s klimatickým přínosem.

Profesní informace:

Projektovému řízení v oblasti udržitelných projektů se Martin věnoval již v době studií ekonomie a práv, kdy řídil na 50 projektů s celkovou hodnotou kolem 0,5 miliardy. Pozdější působení v IT pak doplnilo jeho kompetence v oblastech digitální transformace nejen firem, ale celých odvětví, které se věnoval i v Microsoftu. Po navazujících zkušenosti s aplikovaným výzkumem a komercionalizací vědeckovýzkumných projektů v oblastech AI se Martin vrátil zpět k životnímu prostředí a postupně buduje jako jednatel společnosti ASITIS a Atregia.

Vzdělání

  • Univerzita Obrany (2009 – 2014): Ekonomie a management – Ing.Masarykova univerzita
  • (2010 – 2013): Právnická fakulta Právo a mezinárodního obchodu – Bc.
  • Certifikace: Certifikace MS Dynamics CRM Applications (Microsoft), Certifikace Insight Selling (INSEAD), Certifikovaný projektový manažer – metodika Sure Step (Microsoft) Developing Innovative Ideas for New Companies (University of Maryland)

Pracovní úspěchy

Martin úspěšně vede a buduje firmy ASITIS a Atregia, které jsou na svých trzích lídry v oborech klimatické změny a krajinářské architektury. Profesní rozvoj řady odborníků a růst firem je doprovázený jejich ziskovostí a rozšiřující se nabídkou odborných služeb. Martin stojí za tvorbou řady úspěšných inovativních či vědeckovýzkumných projektů národního i mezinárodního přesahu a je členem klíčových projektových týmů v oblasti klimatické změny.